[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Test category » для практичних робіт » моя майбутня професія (Як я себе бачу в майбутній професії)
моя майбутня професія
kysh789Дата: Вівторок, 18.12.2018, 11:34 | Повідомлення # 16
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Кущинський ілля
Хз²
 
maksstrilkoДата: Вівторок, 18.12.2018, 11:39 | Повідомлення # 17
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Стрилько Максим група 25
Поваром в своєму ресторані
 
aplefrost1401Дата: Вівторок, 18.12.2018, 11:45 | Повідомлення # 18
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Еще не знаю
 
maricka676Дата: Вівторок, 18.12.2018, 16:46 | Повідомлення # 19
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Оскільки я навчаюсь на другому курсі в нашому ліцеї. Упродовж свого навчання за напрямом «КУХАР-кондитер, вивчала різноманітні предмети, проходила практику на підприємстві. Існує багато цікавих сфер діяльності. З упевненістю можу стверджувати, що продовжуватиму удосконалювати себе, отримувати нові знання та досвід».

Завершуючи навчання в школі, коледжі, університеті кожен замислюється над питанням щодо своєї майбутньої професії, самореалізації – «ким я себе бачу в майбутньому», адже кожен має свої очікування, прагнення, цінності, пріоритети і уявлення.
Я хотіла б мати свій дім, в який мені б завжди хотілося повертатись, там на мене чекали б люди, яких я люблю. Я хочу сім’ю. Не слід забувати також про батьків та допомагати їм, адже вони сприяли всьому, чого я досягнула у своєму житті.
Не знаю чому, але у майбутньому я також хотіла б відкрити притулок для бездомних тварин. Хочеться зробити щось корисне для суспільства і країни».
 
Форум » Test category » для практичних робіт » моя майбутня професія (Як я себе бачу в майбутній професії)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: